Potrebujete poradit? Zavolajte na +420 732 258 567, alebo napište na obchod@ecoprodukty.cz
E-shop pre zelenú domácnosť a zdravý udržateľný životný štýl
Už sa poznáme?
Už sa poznáme?
PRIHLÁSENIE
REGISTRÁCIA
Košík je
prázdný :(
Logona farba na vlasy Intenzívne čierna 101 2x 50g
Hodnotenie zloženia

Logona farba na vlasy Intenzívne čierna 101 2x 50g

VýrobcaLogona

Vhodná pre hnedé až tmavo hnedé vlasy

  • z ekologicky pestovanej heny, rôznych byliniek, pšeničného proteínu a jojobového oleja
NA VYŽIADANIE
11,92 €
Benefity tohoto produktu
Kliknite na ikony a dozviete
se viacej o danom príznaku
ROZLOŽITEĽNÉ V PRÍRODE OPAKOVANÉ POUŽITIE ÚSPORNÝ PRODUKT VYROBENÉ ZO ŠETRNÝCH MATERIÁLOV JEDNODUCHÁ RECYKLÁCIA ZDRAVOTNE NEZÁVADNÝ NETESTOVANÉ NA ZVIERATÁCH VHODNÉ PRE VEGANY FAIR TRADE PRODUKT VYROBENÉ V EURÓPSKEJ ÚNII
Hodnotenie zloženia:Hodnotenie zloženiaDETAILNÉ ZLOŽENIE
Tajomstvo zloženia kozmetiky
VýrobcaLogona
NavrhnutéNemecko Nemecko
VyrobenéNemecko Nemecko
Kód33318
Záruka24 měsíců
Pre veganovPre veganov
BEZ syntetickej parfemácieBEZ syntetickej parfemácie
Popis produktu
O Značke

Jedinečná kompozícia z ekologicky pestovanej heny, rôznych byliniek, pšeničného proteínu a avokádového oleja dodáva vlasom nádhernú farbu a zároveň ich regeneruje.

Rastlinné farby LOGONA-Kosmetik obsahujú starostlivo vybrané a svedomito vyskúšané oleje a rastliny z kontrolovaného biologického pestovania a prírodného zberu vo vybraných lokalitách. Farba neobsahuje syntetické konzervačné, farbiace a vonné látky.

Výsledná farba je značné závislá na pôvodnej farbe vlasov a na individuálnom stave vlasu. Každým ďalším farbením sa vrstva rastlinné farby na vlasu zväčšuje, farba tak môže, pri každom ďalšom farbení mierne stmavnúť, zároveň ale lepšie "chytá".

V prípade, že sa vám výsledná farba nepáči alebo nezodpovedá vašim požiadavkám, je možné takmer ihneď farbiť znova a farbu tak skorigovať. Rastlinná farba nikdy nezačne slabnúť farbu, ani pôvodné, ani dosiahnutú predchádzajúcom farbením. V prípade farbenia šedín sa odporúča dvojfázové farbenie.

Certifikácia: NATRUE

Ďalšie prednosti: Vhodná pre vegánov, bez laktózy

Účinné látky: Listy indigovníku pravého totiž obsahujú farbivo zvanej indigo. Na jeden kilogram tohto farbiva je potrebný asi 30 kg listov. V dávnych dobách sa používalo ako farbivo na hodváb, ľan a ďalšie prírodné materiály. Do Európy sa tento ker rozšíril približne v 18. storočí. V súčasnosti sa indigo pridáva do prírodných farieb na vlasy, prípadne sa používa samostatne. Je vhodné na prirodzene tmavé vlasy, ktorým dodá čierny odtieň s krásnymi modrými odleskami.

Vzácny organický olej z avokáda a rastlinné bielkoviny z pšenice, sóje a kukurice poskytujú vlasom krásny lesk a objem.

Dôležité upozornenie: dbajte na návod na použitie, použite iba na odporúčanú farbu Vašich vlasov (z čiernovlásky táto farba naozaj blondínu neurobí). Najlepší výsledok dosiahnete, ak dodržíte tri odporúčané kroky.

1. KROK - LOGONA Minerálne starostlivosť pred farbením (vlasy optimálne pripraví na farbenie. Jedinečné zloženie so zelenou minerálnou zemou a extraktom z brezových lístkov, vlasy dôkladne očistí od ošetrujúcich a stylingových prípravkov, lupín a ostatných nečistôt a pripraví Vaše vlasy na prijatie farby .

2. KROK - farbenie správnym odtieňom

3. KROK - LOGONA COLOR FIX (použite namiesto šampónu, zafixuje farbu vo vlasu). Ďalej odporúčame použiť LOGONA šampóny na farbené vlasy RUMANČEK, HENA alebo ORECH.


ZLOŽENIE/INCI (pre detailnejšie hodnotenie kliknite myšou na ingredienciu):

Indigofera tinctoria (Indigo) Leaf Powder , Lawsonia inermis (Henna) Leaf Extract2 , Acacia concinna Fruit Powder2 , Emblica Officinalis Fruit Powder2

2z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva
Odber novinek
Prihlásiť sa k odberu noviniek
Novinky rozosielame max. 2x mesačne a nájdete v nich veľa zaujímavostí, noviniek a akcií ze sveta ECOproduktov.

Certifikáty našich produktov

CPKBDIHEcocertCHARTE COSMEBIO BIONaTrueNSFUSDA ORGANICFSCHCSRPSOECO CONTROLBIOVeganCHARTE COSMEBIO ECOAllergy UKCruelty freeGOTSB CorporationIFRAICEASoil AssociationÖko-Tex Standard 100ECO GARANTIECruelty free and VeganEcolabelCSEClimate NeutralNCSNCPStop Climate ChangeFair for lifeFAIRSTABSI KitemarkV-LabelceOK BiobasedCPK BioWRAS ApprovalEnergy Saving TrustCZ hygienický ATEST podľa vyhlášky č. 409/2005 Sb.SK hygienický ATEST podľa vyhlášky č. 355/2007 Z.z.