Potrebujete poradit? Zavolajte na +420 732 258 567, alebo napište na obchod@ecoprodukty.cz
E-shop pre zelenú domácnosť a zdravý udržateľný životný štýl
Už sa poznáme?
Už sa poznáme?
PRIHLÁSENIE
REGISTRÁCIA
Košík je
prázdný :(
<< Zpať na výpis produktov
POWERplus Space Explorer solárna hračka 7 v 1POWERplus Space Explorer solárna hračka 7 v 1POWERplus Space Explorer solárna hračka 7 v 1POWERplus Space Explorer solárna hračka 7 v 1POWERplus Space Explorer solárna hračka 7 v 1
Zľava 15 %

POWERplus Space Explorer solárna hračka 7 v 1

VýrobcaPowerPlus

Solárna hračka

  • Space Explorer solárna hračka 7 v 1
  • Hybridný pohon
  • Inovatívne a poučný set
  • Vstavaný solárny panel a micro batérie
NA VYŽIADANIE
25,46 €
29,95 €
Benefity tohoto produktu
Kliknite na ikony a dozviete
se viacej o danom príznaku
ROZLOŽITEĽNÉ V PRÍRODE OPAKOVANÉ POUŽITIE ÚSPORNÝ PRODUKT VYROBENÉ ZO ŠETRNÝCH MATERIÁLOV JEDNODUCHÁ RECYKLÁCIA ZDRAVOTNE NEZÁVADNÝ NETESTOVANÉ NA ZVIERATÁCH VHODNÉ PRE VEGANY FAIR TRADE PRODUKT VYROBENÉ V EURÓPSKEJ ÚNII
VýrobcaPowerPlus
NavrhnutéHolandsko Holandsko
VyrobenéČína Čína
KódPP-spaceexplo
Záruka24 měsíců
Popis produktu
O Značke

Táto solárne hračka od spoločnosti POWERplus Junior hybridný pohon (solárny článok + batéria) a je veľmi náučná . Deti sa počas hrania dokážu naučiť ako využívať nové zdroje energie a taky hybridné pohony . Tento set je inovatívne a poučný . V balení sa nachádza aj micro batérie , ktorú dokážete veľmi rýchlo nabiť.

Keďže je táto sada 7 v 1 , zaistí deťom hodiny zábavy. Priložený podrobný návod na použitie, detailne popisuje ako poskladať rôzne hračky (aj s grafickými prílohami), takže deti nebudú mať problém poskladať svoju obľúbenú hračku . Pri dobrej koncentrácii a vytrvalosti je táto hračka vhodná pre deti od 10 rokov .

Keď je niektorý z model poskladaný , dokáže sa pohybovať pomocou denného svetla a to vďaka solárnemu panelu a micro batériu . Solárny panel môže byť napájaný aj dvoma AAA batériami, tie však nie sú súčasťou balenia.

Solárne hračka Space explorer obsahuje mnoho malých dielov, a preto je potrebné ju držať ďalej od malých detí do 3 rokov, pretože hrozí riziko prehltnutia týchto dielov a následné udusenie.

Aké hračky je s touto sadou je možné poskladať?
    
1. Astronaut     
2. Space Station     
3. Space Shuttle     
4. Space Jeep     
5. Space Explorer     
6. Space Dog     
7. Space Soldier
Odber novinek
Prihlásiť sa k odberu noviniek
Novinky rozosielame max. 2x mesačne a nájdete v nich veľa zaujímavostí, noviniek a akcií ze sveta ECOproduktov.

Certifikáty našich produktov

CPKBDIHEcocertCHARTE COSMEBIO BIONaTrueNSFUSDA ORGANICFSCHCSRPSOECO CONTROLBIOVeganCHARTE COSMEBIO ECOAllergy UKCruelty freeGOTSB CorporationIFRAICEA Eco Bio CosmeticsSoil AssociationÖko-Tex Standard 100ECO GARANTIEPeta Cruelty free and VeganEcolabelCSEClimate NeutralNCSNCPStop Climate ChangeFair for lifeFAIRSTABSI KitemarkV-LabelceOK BiobasedCPK BioICEA Eco DetergentsAIABTest na NIKL KOBALT CHROMBetter Cotton InitiativeWRAS ApprovalEnergy Saving TrustCZ hygienický ATEST podľa vyhlášky č. 409/2005 Sb.SK hygienický ATEST podľa vyhlášky č. 355/2007 Z.z.