Zľava:
0,00 €
Celková cena:
0,00 €
Do dopravy ZADARMO ostáva: 55,00 €
Tajemství složení kosmetiky
Nádoby a obaly na potraviny
Eko DROGÉRIA a upratovanie
Eko fľaše a termosky
Konope a zdravá výživa
KOZMETIKA a osobná hygiena
    Zubné gély
    Zubné pasty
    Ústne vody
    Zubné kefky
Pre mamičky, deti a bábätká
Príroda a záhrada
Riad a stolovanie
SOLÁRNA ENERGIA
Úprava vzduchu
ÚSPORA VODY
ÚSPORA ELEKTRINY
ÚSPORA TEPLA
Textil a móda
VÝPREDAJ
Podla výrobca

Prihláste sa k odberu noviniek a zľavových akcií

DENTTABS prírodná zubná pasta v tabletách bez fluoridu 125 ks dóza
akcieHodnotenie zloženia
DENTTABS prírodná zubná pasta v tabletách bez fluoridu 125 ks dózaDENTTABS prírodná zubná pasta v tabletách bez fluoridu 125 ks dóza

DENTTABS prírodná zubná pasta v tabletách bez fluoridu 125 ks dóza

Pre belšie a hladšie zuby. Jedinečná kombinácia zdravé a ekologické náhrady za konvenčné zubné pasty.

vydrží na 2 mesiace pri čistení zubov 2x denne
neobsahuje škodlivé látky, vhodné pre vegánov
šetrne a efektívne čistí a leští zuby bez použitia bielidla
zabraňuje tvorbe zubných usadenín, kameňa a zubného kazu

Zľava:1,50 €

Bežná cena:5,99 €

Celková cena:4,49 €

Dostupnosť:SKLADOM

KÚPIŤ

Výrobca:DentTabs Nemecko

Záruka:24 měsíců

Kód:DT-ZPOF125O

Hodnotenie zloženia:

Hodnotenie zloženiaDetailné zloženie
Z šetrných materiálovRozložiteľné v prírodeJednoduchá recykláciaCertifikovaný výrobokVyrobené v Európskej úniiVhodné pre vegánovNetestované na zvieratách
Certifikáty:
BDIH
Popis produktu

DENTTABS® sú patentované prírodné tablety na čistenie zubov, ktoré ponúkajú jedinečnú kombináciu zdravé a ekologické náhrady za konvenčné zubné pasty. Žiadny produkt na svete neponúka tuto jedinečnú kombináciu a revolučnú starostlivosť o zuby .

denttabs

ZDRAVÁ NÁHRADA ZUBNÉ PASTY:

Konvenčné zubné pasty obsahujú viac ako 50% vody a veľa chemických látok, ktoré sú potrebné nielen na zabezpečenie stability a konzervácie zubnej pasty.

DENTTABS® prírodné tablety neobsahujú žiadne živočíšne zložky, glutén, konzervačné látky, sulfáty, parabény, bielidlá, umelé farbivá a arómy, ropné zložky, glykoly, PEGS, PPG, MEA, DEA, TEA, ftaláty a iné škodlivé látky.

Vhodné pre vegánov.

denttabs_vegan

DENTTABS® tablety zabraňujú tvorbe zubných usadenín, zubného kameňa, škvŕn a výskytu zubného kazu.

DENTTABS® tablety s obsahom fluoridu navyše chráni zubnú sklovinu pred poškodením a poskytujú tak maximálnu ochranu pre Váš chrup.

Bežne sa ľudia snažia odstrániť zubný povlak pomocou agresívneho čistenie zubov v kombinácii so stredne až tvrdou zubnou kefkou a bieliace zubné pasty.

po prvom použití tabliet DENTTABS® v kombinácií s mäkkou kefkou pocítite, že sú Vaše zuby oveľa hladšie ako po použití bežnej zubnej pasty.

Tablety DENTTABS® obsahujú celulózu, ktorá šetrne a efektívne čistí a leští zuby. Po niekoľkých dňoch používania, je možno dokonca vidieť, že Vaše zuby budú belšie, a to úplne bez použitia bielidla.

Tablety DENTTABS® majú nízku hodnotu abrazivity (RDA <30). Bežné bieliace pasty majú hodnoty RDA 120-150, niektoré dokonca až 200. Viac abrazívne pasty vám síce zuby krásne vybieli, ale na druhej strane vám zuby budú nepekne obrusovať. Vďaka nízkej abrazivitě sú tablety DENTTABS® vhodné aj pre osoby, ktoré majú citlivé zuby alebo odhalené krčky.

Čistením a leštením povrchu zubov zabránite usadzovaniu zubného plaku, odstránite zažltnutú farbu zubov, ktorú bežne získavate z jedla, kávy, čaju, červeného vína alebo nikotínu a obnovíte tak svoju prirodzenú farbu zubov. Menej zubného plaku znamená menej zubného kazu, zdravšie zuby a ďasná.

denttabs_zuby

TEST KVALITY ČISTENIE A LEŠTENIE:

Nechajte v hrnčeku čaj alebo kávu nech sa v ňom vytvorí usadenina čaju alebo kávy. Použite jednu tabletu DENTTABS®, rozdrvte ju a pridajte 2 kvapky vody. Prstom naneste na usadeniny čaju alebo kávy a sami sa presvedčte, ako rýchlo budú škvrny preč.

denttabs_lesteni

Spôsob použitia:
 1. Tabletu rozhryzte v ústach a zmiešajte ju so slinami, neprehĺtajte.
 2. Po niekoľkých sekundách sa vytvorí jemná pasta a môžete si začať čistiť zuby mokrou mäkkou kefkou
 3. Čistite zuby 2 minúty, vypláchnite si ústa a je hotovo. Používajte 2x denne, ráno a večer.
denttabs_pouziti

Nechajte svoj jazyk otestovať jemnosť. Budete nadšení!  


NA ČO POUŽÍVAŤ FLUORID A ROZDIEL MEDZI FLUORIDOM V TABLETÁCH DENTTABS® A V ZUBNÝCH PASTÁCH:

Pôsobením kyslých potravín na naše zuby vzniká demineralizačný proces zubnej skloviny a zvyšuje sa tak riziko vzniku zubného kazu. Použitím fluoridu na naše zuby dochádza k vzniku remineralizačního procesu zubnej skloviny a predchádzanie vzniku zubného kazu.

Fluorid pri kontakte s vodou sa rozpadá na jednotlivé zložky (ióny), vzniká remineralizačný proces. Čím dlhšie je fluorid vo vode, tým sa znižuje jeho účinnosť. Zubné pasty obsahujú viac ako 50% vody a fluoridové ióny už vnútri pasty reagujú s inými materiálmi. Po 4 mesiacoch vo vode sa zníži hodnota fluoridu v paste na 80% svojej pôvodnej hodnoty. Čím starší je pasta, tým menej účinný fluorid je.

Keďže tablety DENTTABS® neobsahujú vodu, tak hodnota fluoridu v tablete je zachovaná. Fluorid príde do kontaktu s vodou až v ústach so slinami. Takto je zabezpečené, že účinok fluoridu je maximálne využitý, keď si začíname čistiť zuby.

Na nasledujúcom obrázku je nákupný, ako efektívne je využitý fluorid v tabletách DENTTABS® vs zubnej pastách. Pri použití tabliet DENTTABS® je fluorid v slinách a v plaku obsiahnutý vo vyššej koncentrácii (efektívnejšie) , ako pri použití bežných zubných pást.

Ak používate tablety DENTTABS® s obsahom fluoridu, potom už nie je potrebné používať fluorid v iných produktoch (ústna voda, soľ atp.).

Akonáhle problém so zubnou sklovinou je napravený, potom môžete prejsť na tablety DENTTABS® bez fluoridu.

denttabs_porovnani_fluorid

Kompletný test nájdete TU a prípadovú štúdiu TU.


EKOLOGICKÁ NÁHRADA ZUBNÉ PASTY:

Úspora vody = DENTTABS® tablety neobsahujú žiadnu vodu. Zubnú pastu tvorí až 50% hmotnosti voda. Napr. len v Nemecku sa použije 1,5 milióna litrov vody za mesiac na výrobu zubných pást.

Úspora nákladov na skladovanie a prepravu = pretože tablety DENTTABS® neobsahujú vody, tak oproti zubnej paste sú o 50% efektívnejšie na skladovanie a prepravu.

Recyklácia a obmedzenie plytvania pasty = akonáhle spotrebujete tablety DENTTABS®, tak je možné obal recyklovať. V tube zubnej pasty priemerne zostane cca 11 g zvyškovej pasty, ktorá je nevyužitá a vyhodená do komunálneho odpadu. Napr. len v Nemecku sa takto mesačne vyhodí cez 440 ton zvyškové pasty.

denttabs_ekologie

ĎALŠIE VÝHODY A VLASTNOSTI:
 • prírodná mätová príchuť
 • sladené prírodným rastlinným sladidlom zo stévie
 • vydrží na 2 mesiace pri čistení zubov 2x denne
 • nízka hmotnosť
 • ideálne pre čistenie zubov na cestách
 • neobsahujú vodu - je možné ich vziať so sebou do lietadla
 • takmer nekonečná skladovateľnosť
 • vysoká tepelná odolnosť a odolnosť proti chladu - tablety nezmrznú
 • vhodné, ak nosíte rovnátka, umelé protézy alebo korunky
 • varianta bez fluoridu je vhodná aj pre deti
 • vhodné aj pre osoby, ktoré majú citlivé zuby alebo odhalené krčky
 • tablety nie sú určené na použitie s elektrickým kefkou (vibrujúce a rotačné pohyby neefektívne leští zuby)


CERTIFIKÁTY A OCENENIA:

BDIH - Kontrolovaná prírodná kozmetika . Certifikát na stiahnutie TU.  

Spoločnosť DENTTABS® je členom nezávislé asociácie "Aktion zahnfreundlich e.V", ktorá vedecky testuje výrobky šetrné k zubnej sklovine.  

Nezávislé ocenenie 4 z 5 hviezdičiek u Zahnmedizin Report (Dental Medicine Report) 2010  

denttabs_certifikaty_oceneni

ŠPECIFIKÁCIA:

Obsah: 1 balenie = 125 tabliet = vystačí 2 mesiace pri čistení zubov 2x denne.

Neobsahuje fluorid sodný. Vhodný aj pre deti.

Krajina pôvodu: Nemecko

Viac informácií nájdete na www.DentTabs.cz.

VIDEO:

O VÝROBCI:

Nemecká spoločnosť Denttabs ponúka revolučný starostlivosť o zuby. DENTTABS® sú patentované prírodné tablety na čistenie zubov, ktoré ponúka jedinečnú kombináciu zdravé a ekologické náhrady za konvenčné zubné pasty. Tablety zabraňujú tvorbe zubných usadenín, zubného kameňa, škvŕn a výskytu zubného kazu.

Revolučný spôsob čistenia aj citlivých zubov bez obsahu mikroplastů, živočíšnych zložiek, gluténu, konzervačných látok, sulfátov, parabénov, bielidiel, umelých farbív, aróm, ropných zložiek, glykolov, PEGS, PPG, MEA, DEA, TEA, ftalátov a iných škodlivých látok.Zloženie/INCI(pre detailnejšie hodnotenie kliknitě myšou na ingredienciu):

Microcrystalline Cellulose , Sodium Bicarbonate , Silica , Sodium Lauroyl Glutamate , Magnesium Stearate , Aroma¹ , Menthol , Xanthan Gum , Stevioside , Citric Acid , Eugenol

¹ z prírodných esenciálnych olejou[1] SYROVÝ, Vít. Tajemství kosmetiky. Druhé vydání. Praha: Vít Syrový, 2017. ISBN 978-80-903137-4-3.
Doprava zdarma SK
Odber noviniek