Zľava:
0,00 €
Celková cena:
0,00 €
Do dopravy ZADARMO ostáva: 55,00 €
Tajemství složení kosmetiky
Eko DROGÉRIA a upratovanie
Eko fľaše a termosky
Konope a zdravá výživa
KOZMETIKA a osobná hygiena
Pre mamičky, deti a bábätká
Príroda a záhrada
Riad a stolovanie
SOLÁRNA ENERGIA
Úprava vzduchu
ÚSPORA VODY
Nádoby a obaly na potraviny
ÚSPORA ELEKTRINY
ÚSPORA TEPLA
Textil a móda
VÝPREDAJ
Podla výrobca

Prihláste sa k odberu noviniek a zľavových akcií

Eco Cosmetics Repelentný telový olej Bio 50 ml
akcieHodnotenie zloženia
Eco Cosmetics Repelentný telový olej Bio 50 ml

Eco Cosmetics Repelentný telový olej Bio 50 ml

Proti komárom a ďalšiemu hmyzu

vhodný pre deti od 3 rokov veku
neobsahuje žiadne syntetické pesticídy ako bežné repelenty

Zľava:0,80 €

Bežná cena:7,96 €

Celková cena:7,16 €

Dostupnosť:SKLADOM

KÚPIŤ

Výrobca:Eco Cosmetics Nemecko

Záruka:datum spotřeby

Kód:4033981501002

Hodnotenie zloženia:

Hodnotenie zloženiaDetailné zloženie
Z šetrných materiálovRozložiteľné v prírodeJednoduchá recykláciaCertifikovaný výrobokVyrobené v Európskej úniiZXXX_Neobsahuje palmový olejVhodné pre vegánovNetestované na zvieratách
Certifikáty:
EcocertVegan
Popis produktu

V Eco Cosmetics vyvinuli špeciálne, 100% prírodný repelent, ktorý zároveň stará o vašu pokožku. Koncept je založený na tradičných receptoch a jeho základom je jojobový olej, tekutý rastlinný vosk. Ten je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, vitamín E a stopové prvky a vytvára na koži jemný ochranný film.

Je vhodný pre deti od 3 rokov veku.

Ako tento prírodný repelent funguje?

Vôňa tohto repelentu proti komárom a ďalšiemu hmyzu najviac pripomína škoricu s náznakom citrusu a obsahuje okrem iného esenciálny olej z eukalyptu. Jeho repelentný vlastnosť je založená na tom, že bodavý hmyz vďaka aplikovanému tělovému oleju a jeho vôňu nerozpoznáva prirodzenou ľudskou pachovú stopu.

Tak ako u všetkých produktov, ktoré používajú vôňu pre ochranu proti hmyzu, je potrebné mať na pamäti, že jeho účinnosť je založená na niekoľkých faktoroch ako je aplikované množstvo, vlastné pachová stopa, vlhkosť, vietor či teplota. Ochrana je veľmi vysoká, ale nemusí byť úplne 100%.

Ochrana zvyčajne pretrvá 1,5 až 2 hodiny , potom je potrebné olej aplikovať znovu, pretože esenciálne oleje medzitým vyprchajú.

Prípravok je vhodný aj pre deti a pre citlivú pokožku. Môžete ho aplikovať ako na telo, tak na tvár.

Praktická fľaštička s dávkovačom vám umožní jednoduchú aplikáciu primeraného množstva.

Neobsahuje žiadne syntetické pesticídy ako bežné repelenty a nepredstavuje žiadne nebezpečenstvo pre životné prostredie.

Certifikácia: EcoCert, vegan

Ďalšie prednosti: vhodné pre vegánov

Podiel BIO rastlinných surovín: 99,89 %

Podiel BIO surovín z celkového objemu: 95 %

Podiel prírodných surovín: 100 %

Krajina pôvodu: Nemecko

O VÝROBCI:

Eco Cosmetics je nemecká značka, ktorá vznika v roku 1993. Ponúka kontrolovanou 100% prírodnú kozmetiku, ktorá spĺňa certifikát Ecocert. Výrobca na obale výrobkov uvádza podiel prírodných a BIO zložiek v percentách.

Produkty Eco Cosmetics sú úplne prírodné, bez umelých konzervantov, farbív a vôní a akékoľvek iné syntetiky. Podiel BIO surovín z rastlinných zložiek je z 95-100% v BIO kvalite. Používajú dokonca aj suroviny z unikátneho biodynamického poľnohospodárstva.

Všetky prípravky sú zároveň vyprodukované CO2 neutrálne vďaka offsetovému programu stávkovanie nových stromov v spolupráci s organizáciou Prima Klima e.V.

Obalový materiál je tiež eticky produkovaný - v Portugalsku, Nemecku a Francúzsku.

Eco Cosmetics bola prvou značkou na trhu, ktorá získala certifikáciu celej kozmetickej rady. Kozmetika neobsahuje žiadne živočíšne suroviny ani nie je testovaná na zvieratách - certifikácia The Vegan Society.Zloženie/INCI(pre detailnejšie hodnotenie kliknitě myšou na ingredienciu):

Simmondsia chinensis Oil² , Parfum¹ , Limonene , Linalool , Citronellol , Citral , Geraniol , Eugenol , Cinnamal , Coumarin

¹ z prírodných esenciálnych olejou
² z kontrolovaného ekologického hospodárstva[1] SYROVÝ, Vít. Tajemství kosmetiky. Druhé vydání. Praha: Vít Syrový, 2017. ISBN 978-80-903137-4-3.
Doprava zdarma SK
Odber noviniek