Zľava:
0,00 €
Celková cena:
0,00 €
Do dopravy ZADARMO ostáva: 55,00 €
Tajemství složení kosmetiky
Eko DROGÉRIA a upratovanie
Eko fľaše a termosky
Konope a zdravá výživa
  Shaker
KOZMETIKA a osobná hygiena
Nádoby a obaly na potraviny
Pre mamičky, deti a bábätká
Príroda a záhrada
Riad a stolovanie
SOLÁRNA ENERGIA
Úprava vzduchu
ÚSPORA VODY
ÚSPORA ELEKTRINY
ÚSPORA TEPLA
Textil a móda
VÝPREDAJ
Podla výrobca

Prihláste sa k odberu noviniek a zľavových akcií

Zelená Země CBG Konopný olej 5 percent
akcieDOPRAVA ZADARMO
Zelená Země CBG Konopný olej 5 percent

Zelená Země CBG Konopný olej 5 percent

CBG olej je za studena lisovaný konopný olej zo semien

10ml (cca 250 kvapiek)
CBG 5%

Zľava:8,00 €

Bežná cena:39,60 €

Celková cena:31,60 €

Dostupnosť:SKLADOM

KÚPIŤ

Výrobca:Zelená Země Česká Republika

Záruka:24 měsíců

Kód:P30157

Z prírodného materiáluBiologicky rozložiteľnýStop chémiiCertifikovaný výrobokČeský výrobok
Popis produktu

Konopný olej s CBG 5%:

Konopný olej s CBG je zastudená lisovaný konopný olej zo semien, obohacený o prírodné CBG - Kannabigerol. Olej je vyrobený z legálnych odrôd konopí.

Chuť, vzhľad a vôňa CBG oleje sa môžu líšiť od šarže. Drobné odlišnosti jednotlivých dávok sú spôsobené spracovaním rastlinného materiálu, ktoré nie je nikdy rovnaké. Kvalita a obsah dôležitých látok je vždy zaručený.

CBG - jak v těle pôsobí

CBG (kannabigerol) je jeden z kanabinoidov obsažených v konopí. Pôsobí na dva kanabinoidné receptory (CB1 a CB2). Konopný olej s CBG harmonizuje prírodné procesy v tele a tým podporuje jeho obranyschopnosť. pozitívny vplyv na poruchy centrálneho nervového systému vrátane neurologických porúch. CBG blokuje sérotonínové receptory.

Složení: Bio konopný olej zo semien, CBG - Kannabigerol (5% hm), všetky ostatné kanabinoidy v stopovom množstve. Neosahuje THC.

Objem: 10 ml (~ 250 kapek)

Hmotnosť: 9,3g (obsah CBG 420 mg+5%)

THC: 0%

Dávkovanie a využitie:
  • 1 kapka 1-2x denne
  • Dávkujte najmenej 30 minút pred jedlom
  • Nakapejte pod jazyk, vyčkejte 60 sekúnd, potom podkněte. Vhodné tiež pridajte čerstvé ovocné alebo zeleninové šťavy.
  • Nie je náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dennou dávkou. Ukládejte mimo dosah detí. Skladujte v chladu a temnu.


Viac o CBG:

CBG (Cannabigerol) sa zdá byť kanabinoid zodpovedný za väčšinu účinkov konope. Mnoho ľudí však ani nevie, že takáto látka v konope vôbec existuje.

CBG a jeho účinky:

CBG je nepsychoaktivní kanabinoid a je ako taká "kmeňová bunka" ostatných látok v konope. CBG je možné rýchlo zmeniť na iné kanabinoidy pomocou enzýmov prítomných v konope, čo vysvetľuje často jeho nízku koncentráciu. Okrem svojej jedinečnej úlohy pri vytváraní iných kanabinoidov, má CBG rad dôležitých účinkov charakteristických prave len pre túto látku. Ako vysvetľuje Dr. Bonni Goldsteinová, riaditeľka lekárskeho centra "Canna centier", CBG inhibuje zadržiavanie chemické látky v našom mozgu zvanej GABA.

"Keď je GABA potlačovaná, dosiahnete naozajstnú svalovú relaxáciu a zároveň odstránite stavy úzkosti. V tomto sú účinky podobné CBD. CBG sa tiež javí ako veľmi dobré antidepresívum a preukazuje protiplesňové účinky." Dodáva Dr. Goldsteinová.

CBG a výskum

Keďže sa doteraz CBG skúmalo málo, takmer vôbec, je dostupných málo dôkazov. Väčšina výskumov naznačuje podobné účinky ako CBD, ale na presné určenie účinkov si musíme ešte chvíľu počkať.

Začiatkom tohto roka pozorovali výskumníci z Talianska antibakteriálne a protizápalové účinky CBG v experimentálnom modeli zápalového ochorenia čriev. Záver výskumu hovorí, že "CBG môže predstavovať nový terapeutický model liečby" pre pacientov s poruchami tráviaceho systému. Ďalšie predklinické štúdie naznačujú viac možností využitia CBG ako inhibítora COX-2, prípadne ako náhradu liekov známych ako nesteroidné protizápalové lieky (NSAID).

Rozhodne je potrebné ďalej skúmať CBG a jeho medicínsky potenciál aj spôsoby jeho využitia v praxi. Napriek tomu je skvelé vedieť, že ďalší z látok obsiahnutých v konope, okrem THC alebo CBD by mohla pomáhať chorým ľuďom. Nehovoriac o tom, že bez CBG by ani väčšina ostatných kanabinoidov nemala ako vzniknúť.

O VÝROBCI:

Zelená Země je rodinná firma a jej hodnoty a nastavenia sa snažia prenášať do všetkých vzťahov so zákazníkmi, dodávateľmi, odberateľmi i partnermi. Konopné potraviny sami užívajú a tak predávajú len to, čomu veria.

Zelená Země už 5 rokov pestuje a vyrába konopné potraviny pre zdravší a chutnejšie život všetkých. Jej cieľom je dostupné liečebné konope a zdravé konopné potraviny pre všetkých.

Doprava zdarma SK
Odber noviniek